Free Energy | searching for free energy and discussing free energy

New theories about free energy systems => The Aether => Topic started by: dxer_87 on December 26, 2017, 01:23:30 AM

Title: Are to change
Post by: dxer_87 on December 26, 2017, 01:23:30 AM
Ether TAJNE FUNKCJE ELEKTRONIKI UŻYTKOWEJ

1. Poprawa rekombinacji jonowej
1.1. Smarowanie potencjometrów - pokręteł.
1.2. Smarowanie styków - złączy.
1.3. Odprowadzanie ciepła z transformatora.
1.4. Zwiększanie powierzchni ekranów torów radiowych
1.5. Lepsze odsprzęganie obwodów cyfrowych. Kilkanaście ceramicznych?
1.6. Poprawienie filtracji zasilania bez opóźniania załączenia. Skomplikujmy prymitywny obwód parallel Caps.
1.7. Lepsza separacja od sieci prądu przemiennego. Potrzebne uniwersalne duże dławiki (nie rezystory!) + po to one są.
1.8. Stosowanie korekcji dźwięku wysyłanego do głośnika. 45
1.85. Stosowanie superkondensatorów w zegarkach tak analogowych jak wyświetlających, rezygnacja z baterii na rzecz trochę Słońca. Baterie słoneczne są dobre, superkondensatory też. Można dodać impulsowe odciążanie źródła i impulsową stymulację złącz, z czasem ich dostosowanie w przyrządach półprzewodnikowych. Non toxic!
Wyłączenie zakłóceń sieciowych z masy!
Izolacja galwaniczna masy PCB, osobna izolacja ekranu i obudowy, podłączenie jej do lokalnego uziemienia (nie anteny, lepszy odbiór, lepsza tajna transmisja, mniejsze ryzyko spontanicznych przesterowań, znaczna odporność na Jammer, to jest aktualny temat)
Stosowanie wynalazków z niedomkniętą fazą prądu zmiennego w sprzętach o małym zużyciu mocy czynnej, wykorzystanie mocy biernej, są takie wynalazki. Proponuje prościznę z free-energy- info.com
1.9 Zwiększenie wielkości elementów regulacyjnych i informacyjnych (pokręteł, także w ich mechanice, przycisków, MIKROstyków, świateł sygnalizacyjnych + zmniejszenie jasności i zastosowanie pętli w nich samych do płynnej regulacji ich jasności + dioda LED)
2. Poszerzona analiza zakłóconego sygnału procesorem i jego naprawa, działanie na granicy poprawności sygnału, szczególnie cyfrowego, mniejszy jitter. Stosowanie po prostu 2 anten w autach i miejscach, gdzie występuje inny ruch przedmiotów. Góra trzech anten ;)
2.1. Zwielokrotnianie przesyłanych sygnałów, dodawanie korekt i powtarzanie w czasie ze stosownym opóźnieniem (samochody).
2.2. Pętla dostrajania cewek niedokładnie nastawionych w filtrach. Przesuwanie pasma filtra. Przez np. stosowanie zespolonych filtrów wielokanałowych. (ileś LC sterowanych IC).
2.3. Bezwzględne stosowanie uziemienia w sprzętach z funkcją nadawczą dla lepszej chemii. Uziemienie zawsze się przyda.
2.4. Zastosowanie przycisku porozumiewawczego z pilotem RC5. (mikrostyk na obudowie urządzenia).
2.5. Zmniejszanie pobieranej energii czynnej __ spalanego węgla przez omijanie prawa Joule'a i innych... w transformatorach dwustrumieniowych (najłatwiej) i innych elementach nadjedności ssących z eteru, już czas. :( rezystory ujemne :) Wyłączenie tak zwanych elektrowni toksycznych związków, dopalanie resztek. Zagrożenie jednostkowe lub mafijne pójdzie stłumić w trymiga.
 
Wszystko legalne? Dowolność w konstrukcjach bez policji? Chyba nie, bo za dużo jest narzędzi dostępnych i łatwo o wszelakie rodzaje terroryzmu, nie tylko chemiczne, ale też eteryczne, a nawet co za tym stoi spirit hazard.

Popularyzacja USB...

https://www.4shared.com/account/home.jsp#dir=HWdXWSOM
www.chomikuj.pl/dxer

My se ne boimy, jeno mamy stracha.